Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Copak se nám tady tak ZAŘÍZLO? Eliška Bučková doplatila na ZPOCENÉ A TĚSNÉ LEGÍNY!

+ Dalších 32 fotografií
Eliška Bučková se svým milým Jakubem na Pevnosti Boyard. V šedivém sportovním outfitu jí to slušelo, dokonce ukázala perfektní zadek. Akorát po tom všem běhání, plazení a plavání se jí legíny pěkně zařízly a ona ukázala prvotřídní camel toe. Česky řečeno - zařízlou pipku.

Pevnost Boyard není pro fifleny a to Eliška rozhodně není! Když přežila mrazivé Mongolsko pod stanem, tak tohle bude brnkačka. Párkrát sice zaváhala, ale celkově se toho skoro nebála!

„Nemám ráda havěť, takže jsem ji dostala, druhá věc je, že jsem extrémně zimomřivá, mám strašně nízký tlak a dostala jsem ledovou místnost, a třetí věc je překonání sebe sama, kdy jsem skákala dolů do vody. Měli jsme za úkol skočit z pevnosti dolů: Oni nám skok odpočítali a Kuba skočil a mně přimrzly nohy, takže já jsem skočila tak o setinu vteřiny po něm. Když jsem viděla, že skočil, tak jsem teda skočila i já, v dobrém i ve zlém, si říkáme,“ popsala své první dojmy po soutěži.

A je vidět, že Eliška (27) na Boayrdu opravdu makala. Až se jí klasické šedivé legínky pořádně zařízly do rozkroku. Taková Monika Leová zůstala takového trapasu naštěstí ušetřena.

Elišku, Jakuba a Moniku pak doplní ještě Sagvan Tofi a Jaromír Nosek.

Související články

Další články