Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Copak je to za vojáka? Jarda vyměnil hokejku za pořádný kulomet!

Božský hokejista Jarda Jágr opět zaperlil. Jak je jeho zvykem, "hokejovou rodinu" pobavil svým příspěvkem. To z něj trenér musel mít ohromnou radost, jak "Džegr" do puntíku plní jeho rozkazy a ještě se u toho nechá jako důkaz natočit.

Vtipálek Jaromír Jágr (43) vždy makal na dvě stě procent a co mu řekl trenér, to bylo posvátné. Nejinak tomu bylo i teď, když mu kouč po dvou zápasech bez gólu řekl, že by měl pořádně trénovat střelbu. A Jarda jako poslušná hokejka šel. Jenže to má háček.

Jak sami uvidíte na videu, tak „Džegr“ si šel trénovat po svém. „Dva přípravný zápasy a ještě ani gól. Tak mi trenér povídá – JDI TRÉNOVAT STŘELBU. Tak jsem šel. Bohužel nebyl k dispozici brankář (teda já jsem ho aspoň neviděl), tak nevím, jak se mi dařilo,“ smál se celé situaci úspěšný sportovec a přidal k tomu video ze střelnice.

A že mu to i nejen s hokejkou jde. Některé holky víc než ježdění po ledu rajcují chlapi se zbraní, tak teď si možná Jarda „zadělal“ na další fanklub. V zelené a s puškou v ruce mu to taky sekne. „Kdyby naše armáda potřebovala, jsem připraven pomoci,“ dodal se smíchem Jágr.

Související články

Další články