Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Video: Conor McGregor prohrál, při zápase si ošklivě zlomil nohu

Conor McGregor padl, při zápase si zlomil nohu
Zdroj: Profimedia
UFC

Irský MMA bojovník Conor McGregor (32) opět padl. Ve třetím zápase s Dustinem Poirierem (32) si při nešikovném došlápnutí zlomil levou nohu a po prvním kole skončil na nosítkách. Čeká ho operace. 

Frustrovaný Conor McGregor přijímal porážku hodně špatně. Na Dustina Poiriera křičel i se zlomenou nohou. Seděl s bolestivou grimasou opřený o klec, ale z očí mu šlehaly blesky. Poirierovi dokonce naznačil přiložení pistole k hlavě a zasypával ho nadávkami.

Celé se to semlelo, když se blížil konec prvního kola, McGregor vyslal jeden z úderů, nadzvedl při něm nohu a když couval a došlápl na špičku, noha povolila a on se zřítil k zemi. Trilogie mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem ta dostala těžko nečekanou tečku.

Z předešlých dvou zápasů si každý z bijců odnesl jednu výhru, proto bylo završení trilogie mezi kontroverzním Irem a jeho americkým soupeřem velmi očekávaným mačem. Tomu předcházely i týdny a měsíce trashtalku na sociálních sítích.

Před osudnou zlomeninou stihli chlapci hned několik ostrých výměn a McGregor svého soupeře od prvních sekund ohrožoval nebezpečnými kopy. Poirier však brzy převzal otěže zápasu, a kdyby se Conor nezranil, stejně by ho nejspíš dorazil...

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy