Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Video, co vám vrátí víru v lásku: Zoufalý otec vyloudil úsměv na tváři umírajícího syna!

Video, které bylo natočeno na památku a zachycuje překvapení pro malého nevyléčitelně nemocného Jaydena (5), si získalo všeobecnou oblibu mezi lidmi za rekordně krátkou dobu.

Malý Jayden jednou doma spadl. Rodiče ho odvezli do nemocnice na kontrolu, aby nic nezanedbali a ujistili se, že je chlapec v pořádku. Při vyšetření byl malému pacientovi nalezen nádor na mozku. Přestože se ho pokoušeli lékaři léčit všemi dostupnými prostředky, byl nakonec diagnostikován jako nevyléčitelný. Jaydenovým rodičům byla sdělena krutá zpráva. Syn pravděpodobně nepřežije déle než dvanáct měsíců. Začal tedy poslední rok jeho života.

V současné době chlapec špatně chodí, ztrácí cit v levé ruce a jeho motorika i celkový zdravotní stav se už budou jen zhoršovat. Wilsonovi se proto rozhodli udělat páté narozeniny svému synovi nezapomenutelné. Jako u každého malého kluka je i Jaydenův pokoj polepený plakáty oblíbeného superhrdiny, kterým je tentokrát Spiderman.

Pan Wilson pracuje jako traceur, díky čemuž vystupoval ve filmech. Včetně filmu Harry Potter a Relikvie smrti a Piráti z Karibiku. Takže nápad na narozeninové překvapení na sebe nenechal dlouho čekat. Jaydena přijde na narozeniny navštívit sám Spiderman, řekli si rodiče.

Spider-táta, jak se panu Wilsonovi začalo přezdívat na internetu, věnoval přípravám velkou pozornost, a tak byl od pravého hrdiny k nerozeznání. Jak na to reagoval malý oslavenec? Mrkněte na video.

Související články

Další články