Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Co skrývají tihle jogíni pod svými sukněmi? Lesní jóga, kterou si budete chtít vyzkoušet i vy!

Pokud jste ještě neslyšeli o Forrest józe, jako kdybyste nežili. Je to nový způsob jógy od americké jogínky Any T. Forrest. Zaměřuje se na intenzitu pohybu, v dané pozici držíte co nejdéle. Svaly se vám potom vyrýsují samy, stejně jako těmto sveřepým fešákům v sukních. Pozorovat je v akci vás uvede přímo do zenového rozpoložení.

Uvolněte své smysly a nechte se unášet omamným účinkem tohoto videa! Ano, i takhle se dá provozovat jóga! V lese, na jehličí nebo bez něj, ale hlavně s těmito jogíny v sukních. Jako by je vytesal nějaký keltský bůh lesa!

Pánové se rozhodli posunout zdravý životní styl o level nahoru, a tak se nechali natočit, jak praktikují Forrest jógu. A musíme uznat, že jejich výkon je obdivuhodný! Navíc podle tradice jsou pod svými sukýnkami nazí. Ovšem na pozici otevřeného lotosu byla v zasněženém lesíku asi trochu zima! Tak co, už máte chuť vyběhnout do lesa a trochu si tam zaskotačit?

Související články

Další články