Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Co dnes dělá Emil z VyVolených? Žije svůj sen! Konečně je z něj legenda!

+ Dalších 10 fotografií
Vzpomenete si ještě na první řadu reality show VyVolení? Mnozí ji jistě mají ještě v živé paměti. Hysterické záchvaty vítěze Vladka se jistě nedají zapomenout. Ovšem ve vile o miliony nesoutěžil sám. Třeba taková horník Emil Zajac byl další zajímavou postavou. Po vyřazení se snažil uchytit v showbyznysu, což se mu moc nedařilo. Dnes je všechno jinak!

Emilova cesta mezi známé tváře započala po dlouhých 92 dnech, které strávil za zdmi soutěžní vily. Na VyVolené tehdy koukaly miliony diváků a že to byl opravdu pořádný fičák.

Bývalý horník se nejprve objevoval na různých společenských akcích, když všichni zjistili, že je děsně nudný, pomalinku se jeho reality show sláva začala vytrácet. Poté se dokonce objevil, jak na ulici prodává papírové obálky za 30 korun s názvem „Emilovo štěstíčko“. A tím jeho sláva byla tak nějak u konce. Ještě před časem dal o sobě vědět, když se rozhodl jít do politiky a získat post na pražském magistrátu. A ani to tehdy nevyšlo, jakoby se Emilovi smůla lepila na paty.

Jenže dnes je všechno jinak! Emil se objevil po letech na televizní obrazovce v pořadu Soudkyně Barbara na TV Barrandov, kde si zahrál odpůrce. Světe, div se, jeho herecký výkon s nadsázkou zastínil hollywoodské hvězdy, jako je Robert De Niro, Al Pacino, z českých tváří by Emilovi určitě zatleskal Jiří Bartoška či Karel Roden.

Na scénu z dílu, kde dal Emil vyniknout svému hereckému potenciálu, se podívejte na videu. Nemůže být pochyb, že Ridley Scott či Miloš Forman právě teď objevili budoucí hvězdu, které červený koberec musí patřit…

Související články

Další články