Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Chtěla lístek, dostala PĚSTÍ! Takhle zbil řidič v Hradci nebohou dívku

+ Dalších 5 fotografií
Šílenou dohru měl spor mezi řidičem trolejbusu a dívkou, která si chtěla koupit lístek. Jenže měla pouze stokorunu a jednapadesátiletý muž ji nechtěl přijmout. Nakonec ji vystrčil ven, kde ji zfackovala a zbil pěstmi. Podívejte se na video z příšerného incidentu, který se odehrál 16. května v Hradci Králové.

„Ty vole, co si o sobě myslíš, k–va?!“ řval královehradecký řidič (51) na dívku. Ta si přitom pouze chtěla koupit jízdenku. Spor vznikl kvůli stokoruně, kterou řidič odmítal přijmout, přestože měl drobné mince na vrácení. O případu informoval web TN.cz.

Jízdní doklad dívce odmítal prodat i poté, co přišla s přesně odpočítanými třiceti korunami, které jí nabídla jiná paní uvnitř trolejbusu. „Tak mi prodejte lístek, o co jde?“ ptala se zmateně. Potom začalo pravé peklo!

Řidič řval, doslova vyskočil ze své kabiny a dívku vystrčil ven. Tam ji zfackoval a udeřil pěstí. Jelikož incident zachytila kamera, dopravní podnik řidiče okamžitě propustil. Případ navíc řeší policie a jednapadesátiletý muž může za výtržnictví vyfasovat až dva roky za mřížemi.

Související články

Další články