Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Chlípné ošetřovatelky se neštítí ničeho. Nahé s lahví v ruce tančily kolem postiženého chlapce

+ Další 3 fotografie
Tak tyhle ošetřovatelky byste asi kolem svých blízkých mít nechtěli. V pečovatelském domě si udělaly větší party a rozhodně se u ní bavily. S lahví alkoholu v ruce a úplně nahé chtěly rozveselit postiženého chlapce. Šly na to ale špatnou cestou.

Na internetu se objevilo video z pořádné party, která se k překvapení všech konala v pečovatelském domě. Na videu můžete vidět dvě nahé ošetřovatelky, které se očividně hodně dobře baví a jsou posilněné alkoholem. Smějí se a tančí kolem postiženého chlapce, který asi úplně neví, co se děje.

Ošetřovatelky to celé nejspíš myslely dobře a chlapce chtěly jen rozveselit. Jenže na to šly velmi zvláštním způsobem. Chlapec o jejich sexy alkoholický tanec zřejmě neměl zájem a ani netušil, o co jde. Jedna z ošetřovatelek ho dokonce začala obtěžovat, chlapec se ale nenechal.

Poté, co video spatřilo světlo světa, byly všechny ošetřovatelky propuštěny. Policie ale dál incident nezkoumala, protože nedošlo k trestnému činu. Takové ošetřovatelky, které budou opilé a nahé tancovat kolem vašeho příbuzného, asi nikdo nechce. Co myslíte?

Související články

Další články