Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Chlapec si na základce v Lounech vyřizoval účty! Dva své spolužáky brutálně zbil a zkopal

Patnáctiletý školák si vyřizoval účty se svými spolužáky. Údajně šlo o dívku, a proto útočící chlapec navlékl rukavičky a brutálně napadl a zkopal dva chlapce, kteří neměli šanci se bránit.

Na sociální síti Facebook kolují záběry ze základní školy v Lounech. Na videu je patnáctiletý mladík, který si před školou vyčkal na dva žáky a pořádně jim naložil.

Kolem celé rvačky bylo docela rušno. Někteří povzbuzovali, někteří natáčeli. Dva chlapci se dokonce incidentu snažili předejít a útočníka uklidňovali. „Kámo, oni zaplatili, nech je bejt, kámo,“ říkají na videu. Mladík ale nereaguje a na chlapce bez varování zaútočí.

„Nebudu, nebudu,“ ozývalo se z chlapcových úst, když si kryl tvář před tvrdými kopanci. Ten druhý seděl v bolestech na lavičce poté, co inkasoval velmi tvrdé rány do obličeje a břicha.

Útočník si po celé bitce sundal rukavice a odešel středem. Celá situace zděsila obyvatele Loun. Vedení města ve spolupráci se základní školou zahájilo sérii opatření. „Městská policie Louny ve spolupráci s Policií ČR zesílila hlídky v okolí lounských škol v ranních a odpoledních hodinách,“ píše se na stránkách města.

Policie zná jméno útočníka a udává, že celý spor byl údajně kvůli dívce.

Související články

Další články