Cvičení není jen o hodinách v posilovně a tvrdé dřině. Musíme si také uvědomit, že správné dýchání, ale i držení těla u cvičení dělají své! My jsme se rozhodli společně s profesionální trenérkou Josephine Oračkovou, která působí v Jatomi Fitness v Praze a také v Karlovarském kraji, ukázat, jak na to.

Ve videu vám ukážeme několik cviků, které využijí hlavně slečny a dámy. Pomůžou vám formovat zadek, stehna, ale také zpevnit celé tělo. Nejefektivnější ale určitě bude, když vám poradí profesionál. Trenér není nápomocný pouze při cvičení, pomůže vám také s jídelníčkem a poradí vám, jak formovat tělo, spalovat tuk a dostat se do té nejlepší formy bez jo-jo efektu.

Důležité je také cítit se při cvičení pohodlně a zvolit si správný oděv. Obzvlášť slečny a dámy chtějí vypadat skvěle ve všech situacích a v dnešní době není problém ani to. Neberte ohled na ostatní a dejte na první místo hlavně sebe! Při cvičení se musíte cítit pohodlně a krásně, hlavně vy, přece jen jde o vaše tělo, no ne? Oblíbená značka Gym Glamour vám dopřeje komfort a pocit ženskosti i ve fitness centru! Zapomeňte na vytahaná trika a tepláky!