Každý ví, že vlasy jsou korunou krásy, a my jsme se rozhodli vám předvést ty nejlepší produkty na trhu. Je jedno, jaký druh vlasů máte a jak často si je barvíte, našli jsme vhodný produkt pro každého. Bára vám ve videu detailně popíše produkty.

1. Žehlička na vlasy Philips HP 8344 – Tato žehlička je obyčejným pomocníkem pro ženy, které mají jemně kudrnaté vlasy, které stačí párkrát projet a je to. Neočekávejte nic eXtra. Pokud vybíráte podle ceny, tato žehlička vám padne do oka, co se týče ale výkonnosti, je na tom poměrně bídně. Nelze nastavit teplotu, manipulace je sice snadná, lokny a vlny s ní uděláte jen těžce, na to potřebujete mít hodně šikovné ruce a nějakou tu praxi.

Hodnocení: 3/10

2. Babyliss – Žehlicí kartáč na vlasy – Je to nejlepší, co se nám do rukou mohlo dostat. Nejenže žehlí a narovnává tak vlasy, dokonce je rozčeše a zanechá hebké a lesklé. Můžete ho využívat i na sušení vlasů, vlhké a ručníkem usušené vlasy snadno vysuší a krásně narovná. Lze nastavit 3 teploty (160 °C, 180 °C, 200 °C) a jeho velká a široká plocha vám ušetří čas a usnadní práci. Jeho cena se pohybuje kolem 1500 Kč, což je vzhledem k jeho schopnostem opravdu málo. Za nás jednoznačný vítěz!

Hodnocení: 10/10

3. Žehlička na vlasy Babyliss ST481E – Tak tady si dali výrobci opravdu záležet. Má diamantovo-keramický žehlicí povrch, regulace teploty 150–230 °C a odnímatelné silikonové koncovky pro snadné rovnání vlasů i loknování. Jelikož funguje jako žehlička a kulma v jednom, ušetří vám spoustu peněz. Snadná manipulace ulehčí práci i ne moc zručným zákazníkům. Balení dokonce obsahuje i praktické pouzdro, které chrání žehličku před poškozením.

Hodnocení: 8/10