Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Chalupáři jsou zpět! Tahle televizní upoutávka vás dostane

Na podzim se opět můžeme těšit na opakování nestárnoucího šlágru Chalupáři. TV Prima láká diváky na sledování hitu z osmdesátek zbrusu novou znělkou. Sestřih nejvtipnějších momentů ze seriálu je doprovázen chytlavou melodií ze seriálu pro teenagery Beverly Hills 902 10. Propojení těchto fenoménů z mladých let našich rodičů a prarodičů vyvolává nostalgii v nejednom divákovi.

Co mají společného americký seriál pro náctileté o osudech mladých, bohatých a věčně zamilovaných studentů střední školy z devadesátých let a český seriál o dvou postarších chalupářích? Oboje se nám nesmazatelně vrylo do paměti i do našich srdcí.

Zatímco Chalupáři nás nepřestanou bavit svým humorem a nesmrtelnými hláškami Josefa Kemra a Jiřího Sováka, zlatá mládež z Beverly Hills se nám vryla do paměti osudovými láskami. Ať už jste si ze změti hlavních charakterů na adrese 902 10 oblíbili kohokoliv, pravděpodobně jste prožívali jeho osud stejně intenzivně jako osudy dvou sympatických chatařů v důchodu.

Ať už tedy patříte k jakékoliv generaci, rozhodně byste si neměli reprízu této stálice seriálového světa nechat ujít, upoutávka je stejně nabitá jako seriál samotný.

Související články

Další články