Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Česká Barbie Gabriel Jiráčková podstoupila první zákrok! Takhle si nechala napíchat pusu! Co na to říkáte?

+ Dalších 69 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková už dlouho slibovala, že začne se svou přeměnou. Před několika měsíci tvrdila, že se rozhodně nebrání zvětšení zadku, úpravě nosu, vyoperování dvou žeber, nebo zvětšení rtů. Momentálně se pochlubila tím, jak si nechala zvětšit své rty a vzkazuje, že tohle určitě není finální fáze. Hned po rtech ji čeká plastika prsou, o které se často diskutovalo. Fanoušci se ptali, zda jsou její prsa pravá. "Prozatím jsou, ale ne nadlouho," tvrdí Barbie.

Gabriel Jiráčková má sen, za kterým si jde i přes nepřízeň řady lidí. Ještě před nějakou dobou připomínala panenku Barbie jen náznakem. V současné době jí je ale podobná čím dál tím více. Nedávno jsme strávili s první českou Barbie den a zašli jsme s ní na kliniku, aby nám odborník potvrdil, zda jsou její prsa pravá či ne.

Drobounká blondýnka totiž čelila nařčení se strany fanoušků, že její prsa určitě nejsou pravá, vzhledem k tomu, jak je hubená. Jenomže Gabriel si stála za svým. „Proč bych měla o svých plastikách lhát, když se jimi pyšním? Vždyť to nedává žádný smysl,“ rozčilovala se.

A opravdu, její prsa jsou prozatím pravá. Ale ne nadlouho. Momentálně se chystá na plastickou operaci, ale první zákrok má už za sebou. Nechala si konečně zvětšit rty. S výsledkem je prý spokojená, ale není to finální. „Jsem ráda, jak to vypadá, moc se mi to líbí, ale ještě si je budu určitě zvětšovat. Nic se nemá uspěchat.“

Gabriel plánuje i další vylepšování, ale nechce všechno najednou. Byl by to totiž velký zásah do organismu. A co říkáte na její rty vy? Líbí se vám, nebo už je to moc?

Související články

Další články