Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Černého pasažéra nekompromisně vyrazil z vlaku. Stevard RegioJetu rozdělil národ!

Na internetu se objevilo bizarní video. Stevard RegioJetu v Pardubicích nekompromisně vyhodil z vlaku černého pasažéra ven na peron. Zřejmě opilý muž se bránil a chtěl se dostat zpět do vlaku. Stevard nyní rozdělil Česko.

Na internetu se objevilo video, které rozdělilo Česko a okamžitě se stalo hitem internetu. Stevard RegioJetu v Pardubicích vyhodil muže, který jel načerno, z vlaku. Rozhodně se s ním nepáral a cestující bez jízdenky skončil na peronu.

„Bez peněz do vlaku nelez,“ je napsané u videa. Zřejmě opilý muž, který si nekoupil jízdenku, to ale nechtěl nechat jen tak. Stevardovi se snažit ještě podkopnout nohy, ale to se mu nepovedlo. Nakonec se zuby nehty zvedl ze země a vrazil ruku do zavírajících se dveří ve snaze zastavit vlak. Nastoupit zpět se mu ale nepodařilo. Muž je viditelně zmatený a zřejmě pod vlivem alkoholu.

Někteří stevardovi fandí a podporují ho v jeho rozhodnutí vyhodit černého pasažéra z vlaku, jiní ho za to kritizují. „Prostě ožralý dement, co dodat..,“ komentují video lidé na Instagramu.

„Ten člověk neměl jízdenku a už ve vlaku se choval způsobem, který obtěžoval ostatní cestující. Proto byl vyloučen z přepravy,“ řekl portálu TN.cz mluvčí společnosti RegioJet Aleš Ondrůj. Zaměstnanci mají právo vyloučit cestujícího z vlaku, protože jde především o bezpečnost ostatních cestujících.

Související články

Další články