Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Bojovník MMA Joao Carvalho je mrtvý! Smrt na něj číhala v ringu!

Osmadvacetiletý bojovník MMA Joao Carvalho je mrtvý. V sobotu neustál boj s Charliem Wardem a dostal několik zásahů do hlavy. Později zemřel v nemocnici.

Měl to být velký souboj a celý Dublin byl na nohou. Jenže Joao Carvalho v sobotu večer dostal od Charlieho Warda neskutečně nařezáno a byl okamžitě převezen do nemocnice.

Komentátoři se shodují, že to bylo opravdu zbytečně tvrdé a že rozhodčí zaspal. Zápas mezi Wardem a Carvalhem měl být ukončen mnohem dříve.

Upřímnou soustrast rodině bojovníka už vzkázala také legenda bojového sportu Conor McGregor. „Bylo to opravdu peklo. Carvalho inkasoval řadu opravdu tvrdých úderů. Myslel jsme si, že to rozhodčí zastaví dřív,“ napsal McGregor. Jenže rozhodčí zápas neukončil.

Carvalho bojoval v nemocnici dva dny o svůj život. Bohužel lékaři mu nedokázali pomoci. V noci z pondělí na úterý vydechl naposledy.

Související články

Další články