Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Bláznivý nápad: Muž se vykoupal v „tekutém sklu“. Co se s ním stalo?

Jak dopadl tento bláznivý experiment?
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další 4 fotografie
Tak tento experiment by asi jen tak někoho nenapadl. Muž se rozhodl, že trochu zamachruje a zjistí, co vydrží. A tak se vykoupal ve 226 litrech "tekutého skla". Dopadlo to ale trochu jinak, než předpokládal.

Kamarádi ho hecovali, aby to zkusil, ale odolával. Nakonec se nechal přemluvit a podstoupil výzvu svých kamarádů. Ponořil se do nenewtonské kapaliny. Jenže to, co se začalo dít, pro něj nebylo vůbec dobré.

K činu se odhodlával několik minut. Přemýšlel, co se mu asi může stát a jestli také nemůže přijít o život. Když naznal, že by mělo být vše v pořádku, a sebral odvahu, vlezl si do vany plné „tekutého skla“.

Po několika minutách se mu ale začalo špatně dýchat. Sice se pořád usmíval, ale pomalu mu docházelo, že to není legrace. „Tekuté sklo“ začalo tvrdnout a tak ho dokonale uvěznilo ve vaně. Lepilo se mu na chlupy a nešlo odlepit. A nemohl se vůbec hýbat.

„Tekuté sklo“ bylo studené, těžké, ale muž byl statečný a pořád to bral jako zábavu. Ale co teď? Jak vylézt ven? Cesta ven z vany byla trochu bolestivá. A šla velmi pomalu. Nejdříve musel dát nahoru jednu nohu, potom druhou, vše se na něj lepilo a musel hodně zabrat. „Tekuté sklo“ ze sebe musel doslova odvalit.

Cesta ven ale byla nakonec úspěšná. Podívejte se na video.

Související články

Další články