Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

VIDEO: Bitka na ulici v Londýně: Policisté dostali nakládačku od 30 mladých školáků (12)!

Ve čtvrti New Cross v jižním Londýně se strhla pořádná bitka. 30 mladých školáků ve věku kolem dvanácti let zmlátilo přímo na ulici dva bezbranné policisty. A servítky si rozhodně nebrali. Svědci si celý incident natočili na svoje mobilní telefony.

Když šli dva policisté, muž a žena, na obyčejnou obchůzku městem, všimli si před školou New Cross v jižním Londýně, že se mladíci mezi sebou pošťuchují. Nakonec jeden z nich vytáhl velký nůž. Policisté ihned zasáhli a snažili se mladíka zadržet. Jenže na to pořádně doplatili. Na incident upozornil portál Daily Mail.

Jeho kamarádi mladíka nedali a snažili se ho před policisty bránit. Jeden z nich skončil na zemi a školáci do něj kopali. Nebrali si servítky a nevyhnuli se ani hlavě. Pak si vzali na paškál policistovu kolegyni. Oba se snažili bránit, ale marně. Šokující je, že školákům bylo 12 až 15 let.

„Už předtím tam byla bitka. Pak přišli policisté a děti je napadly. Byly jako smečka divokých vlků,“ řekl svědek, který vše viděl na vlastní oči. Policisté byli po potyčce v šoku, pro muže musela dokonce přijet záchranka a skončil v nemocnici. Policie na místě zatkla staršího, 15letého chlapce. Je podezřelý ze závažného ublížení na zdraví.

Mohlo by vás zajímat

Další články