Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

VIDEO Anička Slováčková přišla do Pevnosti Boyard jako namalovaná slečinka: Nakonec se totálně zhroutila!

+ Další 2 fotografie
Aničce Slováčkové to na začátku Pevnosti Boyard moc slušelo. Dorazila namalovaná, usměvavá a dělala si roztomilé fotky. Chtěla se vyhnout hlavně všelijakým hmyzákům a plazům, ze kterých má fobie. Samozřejmě je v rámci soutěže vyfasovala a nedopadlo to dobře.

Anička musela v pevnosti překonávat sama sebe. Pořádně si v Boyardu zaječela, protože se tam naplnila její největší noční můra – na hlavu jí spadli obrovští švábi, všude kolem létaly mouchy a ona s nimi byla v uzavřeném prostoru. Lezli po ní všude, což byl pro ni zatím nejhorší zážitek v životě. Takže „hysterická Andula v budce pobaví určitě“, jak sama říká. Ale přes to všechno to pro ni byl zážitek.

Zpěvačka se na začátku snažila soustředit a jiné disciplíny jí určitě šly, i když u nich nadávala jako dlaždič. Jenomže fobie je fobie a ona ji překonat nezvládla. Všudypřítomný hmyz byl na Aničku moc a dílo zkázy dokonal had, kterého jí spustili přímo na hlavu. To už byla poslední kapka a ona to vzdala.

Mohlo by vás zajímat

Další články