Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Angelina Jolie ukázala záběry ze zákulisí. Podívejte se, jak vzniká Zloba

+ Dalších 7 fotografií
Na filmová plátna se vrací fantasy film Zloba: Královna všeho zlého. Jedná se o druhé pokračování a v hlavní roli se opět objeví úžasná Angelina Jolie (44). Disney potěšil všechny fanoušky, když uveřejnil exkluzivní video ze zákulisí. Zajímá vás jak vzniká Maleficent?

V kinech budeme mít brzy možnost opět vidět Zlobu – Královnu černé magie. 17. října bude premiéra druhého pokračování úspěšného filmu, který tentokrát nese název Zloba: Královna všeho zlého.

První díl je z roku 2014 a po pěti letech se všemi oblíbená herečka Angelina Jolie znovu ukáže v roli mocné kouzelnice. Zajímalo vás někdy, jak vzniká právě postava Zloby? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Disney totiž na internet uveřejnil exkluzivní záběry ze zákulisí. Snímky, na kterých je vidět přeměna Angeliny na Zlobu, jsou naprosto úžasné.

Jako bonus se zveřejnilo i video, ve kterém je vidět celá proměna. Ze začátku videa je herečka zcela normální a postupně ji maskéři líčí, až nakonec je vidět finální verze Zloby. Video rozhodně stojí za zhlédnutí.

Pokud máte rádi fantasy, akčnost a dobrodružství, tento film je pro vás to pravé ořechové. Dočkáte se v něm všeho, co by měl dobrý film obsahovat včetně skvělého hvězdného obsazení. Kromě úžasné Angeliny Jolie se tam objeví i Elle Fanning (21) opět v roli Růženky. Nově budeme moci vidět ve filmu herečku Michelle Pfeiffer (61) nebo Eda Skreina (36), který hrál například v superhrdinském filmu Deadpool. Podívejte se do fotogalerie na útržky z nového filmu o mocné čarodějce, ale i na to, jak Zloba vzniká.

Související články

Další články