Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO 16 let stará věštba: Simpsonovi předpověděli vítězství Donalda Trumpa!

+ Dalších 9 fotografií
To tady ještě nebylo! Teď předpovídají budoucnost i kreslené postavičky. Vítězství v prezidentských volbách totiž už v roce 2000 předpověděli Simpsonovi!

Proroctví z roku 2000 se vyplnilo. Že se Donald Trump stane prezidentem už totiž tehdy předpověděli Simpsonovi. Přesně 19. března 2000 byl odvysílán 243. díl Simpsonových a vše se motá kolem amerických prezidentů. Bárt v něm nahlíží do budoucnosti a vidí svoji sestru Lízu jako prezidentku. Jenže až po miliardáři Donaldu Trumpovi!

Před 16 lety s tím, že by měl být zrovna Donald Trump americkým prezidentem, nikdo nepočítal. A tak se tvůrci snažili vymyslet tu nejšílenější verzi. Jenže ta se stala skutečností! Teď se všichni museli zděsit, jak skutečné to v Simpsonových bylo.

Když Donald Trump v roce 2015 oznámil kandidaturu na prezidenta Spojených států, jel po schodech a mával stejně jako kreslená postavička ze Simpsonových z roku 2000. Předpověď ze seriálu se naplnila a Donald Trump se v roce 2016 skutečně stal novým americkým prezidentem!

Postavička Donalda Trumpa se objevila ještě v simpsonovském kraťasu Trumptastic Voyage ze 7. července 2015. Ten je také velmi legrační. Homer se totiž omylem připlete k Trumpově kandidatuře a proletí se skrz Trumpovy vlasy.

Související články

Další články