Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Viděli jste někdy něco podobného? Korejec si nechává platit za to, jak před kamerou spokojeně pomlaskává!

I takhle se dá bojovat proti anorexii nebo proti nočnímu obžerství. Pokud vás v nevhodnou dobu přepadne neodolatelná chuť na mastné hranolky s tatarkou a kečupem a k tomu třeba i na hamburger s opečenými kousky párku, už nemusíte tuto vydatnou kalorickou nálož kdekoliv shánět. Nemusíte ji dokonce ani jíst!

Stačí, když si pustíte video, kde lačný Korejec jménem Park Seo-Yeon sní všechno za vás a ještě na své diváky do kamery spokojeně zamlaská. Jeho apetit, který na YouTube sledují tisíce lidí, i když někdo by možná řekl úchylů, mu vynáší kolem 9400 dolarů měsíčně. To už je pěkná částka na slušné živobytí a na zakoupení dalších a dalších porcí chutného a mastného jídla.

Nadšení diváci mladého jedlíka mu dokonce posílají své tipy na to, co by měl podle nich sníst, aby jej u toho pak mohli dychtivě pozorovat. Takže pokud jste třeba momentálně vegan jako naše dvě redakční kolegyně Bára a Markéta a máte neodolatelnou chuť na nějakou „prasárnu“, okamžitě se poddejte tomuto nejméně násilnému řešení!

Související články

Další články