I takhle se dá bojovat proti anorexii nebo proti nočnímu obžerství. Pokud vás v nevhodnou dobu přepadne neodolatelná chuť na mastné hranolky s tatarkou a kečupem a k tomu třeba i na hamburger s opečenými kousky párku, už nemusíte tuto vydatnou kalorickou nálož kdekoliv shánět. Nemusíte ji dokonce ani jíst!

Stačí, když si pustíte video, kde lačný Korejec jménem Park Seo-Yeon sní všechno za vás a ještě na své diváky do kamery spokojeně zamlaská. Jeho apetit, který na YouTube sledují tisíce lidí, i když někdo by možná řekl úchylů, mu vynáší kolem 9400 dolarů měsíčně. To už je pěkná částka na slušné živobytí a na zakoupení dalších a dalších porcí chutného a mastného jídla.

Nadšení diváci mladého jedlíka mu dokonce posílají své tipy na to, co by měl podle nich sníst, aby jej u toho pak mohli dychtivě pozorovat. Takže pokud jste třeba momentálně vegan jako naše dvě redakční kolegyně Bára a Markéta a máte neodolatelnou chuť na nějakou „prasárnu“, okamžitě se poddejte tomuto nejméně násilnému řešení!