Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Viděli jste nejsmutnějšího fanouška v Brazílii? Po prolití slz na stadionu udělal něco naprosto úžasného!

+ Další fotografie

Jeho obrázek i video s ním proběhly celým světem. Po porážce Brazílie v semifinále mistrovství světa ve fotbale, kde dostali sedm gólů od Německa, byl vidět v publiku, jak mu stékají slzy z očí a mazlí se s trofejí mistrovství světa. Obrázky i video s ním se staly virálními a viděly je miliony lidí. Ta situace ale má jedno nečekané pokračování, které začíná celý svět dojímat!

Muž na fotografii a ve videu je Clovis Acosta Fernandes. Je mu 59 let, pracuje jako realitní makléř a Brazílii na mistrovství světa ve fotbale poprvé sledoval v roce 1970, což bylo první MS, které se v Brazílii vysílalo v televizi. V té době říkával: „Jednou uvidím mistrovství světa v barvě a naživo!“

V roce 1990, o dvacet let později, si konečně splnil svůj sen a letošní MS bylo sedmé, kterého se skutečně účastnil. Brazílii sledoval i na jiných turnajích a podíval se za svůj život do 66 zemí a viděl 154 zápasů.

A co tedy udělal po zápase a co už kamery nezaznamenaly? Repliku poháru mistrovství světa předal německým fanouškům, kteří byli okolo, protože si ji podle něj zaslouží. Ano, můžete vyndat kapesníky. Vznikla z toho i fotografie, která snad oběhne svět stejně jako jeho smutná momentka.

Související články

Další články