Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Viděli jste ho? Mladík masturboval ve vlaku, pátrají po něm liberečtí policisté! Ukájel se i před dětmi

Viděli jste ho? Mladík masturboval ve vlaku, pátrají po něm liberečtí policisté! Ukájel se i před dětmi
Zdroj: Policie ČR
Předchozí Další
S exhibicionisty se v poslední době roztrhl pytel nejenom v Praze, ale i na jiných místech republiky. Liberečtí policisté už přes 14 dní pátrají po mladíkovi, který bez ostychu masturboval ve vlaku jedoucím do Liberce. Svědky úchylova počínání byly i děti!

Nechutný pohled se 22. října naskytl cestujícím vlaku ze Staré Paky do Liberce. Mladík se v něm celou hodinu, mezi 14:10 a 15:15 a mezi stanicemi Košťálov a Liberec - Pilínkov, před zraky ostatních ukájel. Ve vagónu v té době byly i děti!

"Na veřejnosti, kde se nacházely přepravované osoby, mezi nimiž byly i nezletilé osoby, masturboval. Počínání mladého muže zachytili cestující na záznamová zařízení. Ve stanici Liberec – hlavní nádraží v 15:25 hodin mladý muž vystoupil a zřejmě zamířil do centra města," sdělil policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Nepřípustné chování mladíka nahlásila policistům žena, která jej stihla i vyfotit. "O jeho počínání, majícího znaky výtržnictví, následně informovala policii jedna z cestujících osob. Policisté přijali oznámení a začali věc vyšetřovat," uvedl dále mluvčí.

Policie žádá veřejnost o pomoc v pátrání po muži. Pokud jste ho viděli nebo o něm máte nějaké informace, můžete je policistům předat na služebně nebo na lince 158.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy