Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Viděli jsme Vánoční Kameňák a povíme vám, zda má smysl chodit na něj do kina!

V dalších rolích se objeví například Dana Morávková, Václav Upír
Krejčí, Martin Dejdar nebo Alice Bendová.
Zdroj: oficiální zdroj
Viděli jsme Vánoční Kameňák. A naprosto nečekaně jsme nebyli ani zdaleka tak překvapeni formátem a dějovou linií, která je zasazena do předvánočního času, jako někteří kolegové z konkurenčních médii. Být překvapeni z toho, že v pořadí již pátý Kameňák není oscarovým snímkem ale rodinnou komedií, je asi stejně trapné jako očekávat, že jen díky režii F. A. Brabce se z toho stane nejvrcholnější dílo české kinematografie za poslední desetiletí.

Vánoční Kameňák je v kinech k vidění od 3. prosince a nečeká vás žádné nemilé překvapení. Je to lidová komedie plná vtipů, která je obsazena oblíbenými herci a okořeněna zajímavými neherci. Například kuchtíkem Láďou Hruškou.

Vánoční atmosféra přinesla do v pořadí již pátého Kameňáku méně vulgarit, což mu jenom prospělo. Vše se točí kolem oblíbeného starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Chce postavit skokanský můstek na nedalekém Řípu, jenže občanští aktivisté se postaví proti. Starostu ztvárňuje sympatický Václav Vydra, který je stálicí celé série.

V dalších rolích se objeví například Dana Morávková, Václav Upír Krejčí, Martin Dejdar nebo Alice Bendová.

Kameňák má své stále diváky a pokud mezi ně patříte a humor, který se odehrává v městečku Kameňákov vás baví, tak není důvod nechat si ho v kině ujít.

Související články

Další články