Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Viděla mrtvá těla Klárky a Moniky! Co dnes u soudu prozradila delegátka zájezdu?

Zdroj: profimedia.cz
Soud s Petrem Kramným dnes pokračoval jedenáctým dnem hlavního přelíčení. Vypovídala delegátka cestovní kanceláře Alžběta Cupalová. Údajný milenec Moniky Kramné, který měl dnes také svědčit, se do budovy Krajského soudu v Ostravě nedostavil.

Včera u soudu vypovídala sexuoložka Šárka Grussmannová. Podle jejích závěrů Kramný netrpí žádnou sexuální deviací

Dnes byla k hlavnímu líčení pozvána delegátka cestovní kanceláře Alžběta Cupalová. V osudný den jí ve čtyři hodiny ráno volali z hotelu a žádali ji, aby ihned přijela. Dva její klienti totiž měli být mrtví.

"Řekli mi, že klient z té rodiny je ve vedlejším pokoji. Šla jsem tam a ptala jsem se pana Kramného, co se stalo. Byl v naprostém šoku, seděl na posteli, hlavu v dlaních a nesouvisle říkal, že mu zemřela žena a dcera. Řekl, že si myslí, že je někdo otrávil," sdělila podle serveru Novinky.cz Cupalová. Také Kramnému bylo podle jeho vlastních slov špatně.

Kvůli měsíci ramadánu byla svědkyně požádána, zda by sama nemohla ohledat těla. "Na postelích jsem viděla dvě přikrytá těla. Nahlédla jsem pod ta prostěradla. Vybavuji si Klárku, jak ležela na zádech a ruce měla vedle hlavy. Paní Kramná ležela na boku nebo na zádech, nevím přesně," popisovala dále dle portálu žena.

Hotelový pokoj podle ní byl cítit zvratky, ale s jistotou to říct nemůže. Obžalovaného následně doprovodila na kliniku, kde mu byl proveden výplach žaludku.

Před polednem přerušila soudkyně líčení. Pokračovat se bude v pondělí od půl deváté.

Související články

Další články