Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Viděla jsem ocas a potom už jen krev, popisuje Češka, které žralok zabil manžela (†42)

Zdroj: archiv
Tragédie
Letní dovolená se pro rodinu z Moravy proměnila doslova v peklo. Dva dny před odjezdem paní Andrea (43) a její dvě dcery přišly o manžela a tátu. V egyptském letovisku Marsá Alam, kde rodina dovolenou trávila, skočil Petr D. (†42) z mola do moře a během chvilky na něho zaútočil žralok. Nedalo se mu nijak pomoci. Zdrcená vdova několik dní potom promluvila o strašlivém zážitku...

"Přišli jsme na to molo, byli jsme tam sami, jen já, manžel a dcera. Manžel odplaval pár metrů a zničeho nic jsem viděla, jak se k nám otočil a začal mávat rukama," začíná popisovat hrůzostrašnou situaci Češka, které loni v Egyptě zabil žralok manžela.

"Kolem něho jsem viděla velký černý stín, viděla jsem ocas nad hladinou a za chvíli už jenom spoustu krve...," zavzpomínala na osudnou chvíli třiačtyřicetiletá Andrea. Původně chtěli do vody skočit všichni i s dcerou, jenže čekali až jim plavčík přinese nafukovací dětskou vestu. Potom už jenom bezmocně přihlížely tomu, jak jim žralok zabíjí manžela a tatínka.

Ihned po útoku Andrea zpanikařila a na chvíli dokonce omdlela, potom už si jen pamatuje, že je i s dcerou odvedli na pokoj "Tam jsem se dozvěděla, že je manžel mrtvý," dodala roztřeseným hlasem. Reportér Robert Heč z televize Prima, který se za vdovou loni v srpnu vydal, uvádí, že nikdo neskočil do moře bezmocnému muži na pomoc. Paní Andrea to však nikomu nemá za zlé. "Taky by tam skočil s holýma rukama, tam už se stejně nedalo pomoct, byla to otázka chvilky," sdělila zdrcená žena.

Paní Andreu spíš mrzelo, že je nikdo před predátory nevaroval. Sami Egypťané prý mezi 12. a 14. hodinou do moře nechodí právě z důvodu zvýšeného výskytu útoků žraloků.

Související články

Další články