Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Victoria Principal slaví 71 let: Jak dnes vypadá a co dělá Pamela z Dallasu?

Zdroj: Lorimar Television
NAROZENINY
Victoria Principal se proslavila především díky roli Pamely Barnes Ewingové ze seriálu Dallas. Už v té době vypadala skvěle, ovšem nyní, když se její věk přehoupl přes sedmdesátku, vypadá dokonce fantasticky. Takto by chtěla stárnout snad každá žena. Co ale oblíbená herečka dělá dnes?

Victoria Principal se narodila v Japonsku, kde trávila první měsíce svého života. Její otec ale pracoval pro americkou armádu, takže se celá rodina často stěhovala a bydlela tak v Londýně nebo třeba Portoriku.

Victoria Principal v Dallasu

Principal, která díky cestování navštěvovala 17 různých škol, začala s herectvím už ve velmi útlém věku a ve svých pěti letech se objevila v první reklamě. A tak, když nedokončila studium medicíny, ihned naskočila na herectví, ve kterém se našla.

V roce 1970 se přestěhovala do Hollywoodu a získala i několik rolí. Objevila se v několika filmech, přesto se rozhodla herectví opustit a na dva roky se z ní stala agentka hollywoodských talentů.

Poté chtěla studovat práva a měla v plánu přivydělávat si malými rolemi. Objevila se v seriálu Fantasy Island od ABC a pak jí byl předložen pilotní konkurzní scénář Dallasu. Principal ihned po jeho přečtení věděla, že je to pro ni srdeční záležitost a že to bude opravdový trhák. A taky, že byl! Victoria odmítla hlavní roli a doufala, že pro ni zůstane role Pamely, což se nakonec i stalo.

Victoria Principal úspěšně podniká

Za tuto roli byla dokonce nominována na Zlatý glóbus a Dallas se stal druhým nejlépe hodnoceným televizním seriálem v historii. Pak se ještě Victoria objevila v několika televizních filmech, které produkovala prostřednictvím své společnosti, poté už ale svou pozornost zaměřila na produkty, které pečují o pleť, a vybudovala si tak stabilní impérium ve světě kosmetiky, ve kterém se ji velmi daří.

Victoria Principal je dvakrát rozvedená. Jejím prvním manželem byl spisovatel a producent Christopher Skinner, ale o dva roky později šli od sebe. Podruhé si vzala plastického chirurga dr. Harryho Glassmana, za kterého byla vdaná přes dvacet let.

Známá herečka, která dnes slaví 71 let, je obdivovaná i díky svému vzhledu. Je totiž až neskutečné, že po sedmdesátce může vypadat takhle skvěle. Tajemství její krásy nejspíš spočívá právě v její kosmetice, do které možná přidává i nějakou extra tajnou přísadu. Herečka však nemyslí jen na svůj vzhled, ale má i vlastní ranč, kde zachraňuje a rehabilituje zvířata.

Související články

Další články