Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Victoria poprvé jako strašidlo: Za tento sešitý hadr chce neskutečnou sumu

+ Dalších 14 fotografií
Módní ikona, zpěvačka i návrhářka Victoria Beckham šlápla poprvé zcela vedle! Nedávno byla spatřena v New Yorku v celkem netradičním ohozu, který by nechtěla obléct ani kdejaká béčková celebrita. Vicki vypadala jako totální strašák do zelí!

Victoria Beckham se po své slávě v hudební branži vrhla na módu. Odjakživa měla skvělý styl a svou elegancí mohla strčit některé návrháře do kapsy. Před pár dny byla však spatřena v New Yorku před hotelem, ve kterém se ubytovala, v podivné kreaci.

To, co však měla na svém kostnatém těle, bylo trochu zarážející. Vždy perfektní Vicki to pořádně nevychytala. Poprvé tak v historii své garderóby ukázala něco, co mělo připomínat letní župánek. Ten však byl sešit z několika kousků látky, které vypadaly jak ze starého povlečení od babičky.

Tento model si Victoria Beckham nechala ušít podle svého návrhu a zařadila jej do své aktuální kolekce. Za tento hadr dáte v přepočtu přes 50 tisíc korun. V době, kdy outfit vymýšlela, asi nebyla zcela úplně ve své kůži.

Přišité kusy látky k sobě zrovna moc parády neudělaly. Dokonce na látce byl vyražený artikl, takže zužitkovala veškerý kousek látky. V tomto oblečku asi neproběhla vášnivá noc s manželem Davidem Beckhamem

Chce snad Vicki Beckham šířit osvětu ohledně neplýtvání materiálu a ekologie?

Mohlo by vás zajímat

Další články