Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Victoria Beckham v slzách! Z drsných slov Davida se totálně složila

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Manželská krize
Victoria Beckham (44) a David Beckham (43) platí za jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Už dlouhá léta se různě spekuluje o tom, že vztah uměle udržují a prakticky spolu nežijí. V minulosti by tomuto tvrzení nahrávaly Davidovy milostní aférky, které se snažila nebohá Victoria ututlat. Teď je ale Victoria v koncích, David veřejně prozradil něco, co ji položilo!

Po dlouhé době se opět objevily informace o tom, že se Victoria Beckham a David Beckham rozvádějí a jejich idylka už dávno není, co bývala. Tyhle informace se okamžitě začaly šířit rychlostí blesku a Victorii evidentně hodně rozhodily.

Snaží se po celou dobu vše držet pod pokličkou a v rozhovorech tvrdí, že jsou perfektně fungující rodina a jejich manželství je stabilní. Zdá se ale, že David celou věc vidí jinak a nebojí se o tom promluvit.

V australském pořadu Sunday Project, kde byl hostem, prozradil něco, co Victorii položilo: „Být manželé tak dlouhou dobu jako my dva je tvrdá práce. Časem to začne být komplikovanější,“ přiznal David, který tvoří manželský pár s Victorií už 19 let!

Po tomhle vyjádření se Victoria trápila celé dva dny, které údajně probrečela. Tímto vyjádřením podle ní David naprosto zbořil image dokonalé rodiny, kterou sama Victoria buduje již několik let.

„Když Victoria ve středu minulý týden viděla upoutávky rozhovoru s Davidem, zcela ji to zničilo! Neměla vůbec potuchy, proč řekl tak silné věci a veřejně ji zostudil. Jistě si umíte představit, že poté to v jejich domácnosti bylo dost vyostřené! Tahle informace ji šokovala a rozdrtila na kusy, celé dva dny pak probrečela,“ uvedla pro The Sun blízká kamarádka Victorie.

Související články

Další články