Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Victoria Beckham ukázala další skvosty ze své kolekce: Nestyděly byste se v nich vyjít na ulici?

Victoria si myslí, že má vkus. Fanoušci jsou ale na vážkách…
+ Dalších 17 fotografií
Nebudeme si nic nalhávat. Victoria Beckham (44) není bůhví jaký hudební talent, a i když se nedávno daly slavné Spice Girls zase dohromady, Victoria jako by stále upřednostňovala módu, kterou navrhuje. Je otázkou, zda byste se v jejích podivných modelech nestyděly vyjít ven? Co myslíte, dámy?

Už je to nějaký ten pátek, co se manželka slavného fotbalisty Victoria Beckham vrhla na návrhářství. Z jejích modelů, které ráda předvádí na bezpohlavních modelkách, jsou ale fanoušci mírně rozpačití. Za tohle, že mám dát tolik peněz?

Oblečení z nové kolekce totiž ceně rozhodně neodpovídá, alespoň ne podle vzhledu. Za obyčejnou mikinu s nápisem „It´s dark but happy place“ chce v přepočtu skoro pět a půl tisíce korun. V New Yorku se nedávno ukázala v podivném hadru, za který chce dokonce přes 50 tisíc korun.

Ve stejném městě se ukázala i v jiném outfitu, v takovém, který se v devadesátkách nosil do školy. Nevkusné zvonáče a maskáčový vzor přece každý pamatuje, ne?

Mohlo by vás zajímat

Další články