Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Od vysmívané Posh Spice po stylovou matku čtyř dětí a módní ikonu: Victoria Beckham slaví 50

Proměna Victoria Beckham v průběhu let.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/
+ Dalších 21 fotografií
Proměna

Začínala jako zpěvačka v nejznámější dívčí skupině na světě, posléze si vzala za muže jednoho z nejslavnějších fotbalistů, a nakonec založila globální módní značku. Victoria Beckham letos slaví padesátiny a žije doslova pohádkový život. S manželem Davidem Beckhamem (48) vychovávají čtyři děti a žijí si jako v bavlnce.

Victoria Beckham se narodila v sedmdesátých letech do dobře zajištěné rodiny. V roce 1994 se přidala k dívčí skupině Spice Girls, která se stala tou nejznámější a hlavně nejprodávanější na světě. V roce 1997 začala randit s fotbalistou Davidem Beckhamem, který v tu dobu hrál za fotbalový klub Manchester United.

Páru se postupně narodily čtyři děti, nejstarší Brooklyn, Romeo, Cruz a nakonec dcera Harper. Kmotrem nejstaršího Brooklyna je zpěvák Elton John.

Proměna Posh Spice

Victoria si v průběhu let prošla pořádnou proměnou. Během působení ve Spice Girls byla považována za tu elegantní a vždy upravenou dívku. Ne nadarmo dostala přezdívku Posh Spice neboli nóbl.

Na počátku nového milénia byla známá svou ultra štíhlou postavou, prsními implantáty, vysokými podpatky a žádným úsměvem. Implantáty si nakonec nechala po letech vyndat, jak před časem informovala podle Daily Mailu. Svůj krátký účes vyměnila za dlouhé vlasy, což jí moc sluší, a s Beckhamem stále tvoří naprosto dokonalý pár. Minulý rok Beckham představil svůj dokument na Netflixu, v němž se objevila nejen jeho manželka, ale také společné děti. Těžko věřit tomu, že ve středu 17. dubna Victoria oslavila již padesáté narozeniny.

Na to, jak se oslavenkyně Victoria změnila, se podívejte v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy