Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Victoria Beckham na Twitteru zveřejnila tuhle fotku: Ve froté župánku a s mokrou hlavou byste ji téměř nepoznali!

Victoria Beckham během úpravy vlasů.

Známá módní ikona Victoria Beckham (39), která si dává pořádně záležet, aby vždy vypadala perfektně, občas ukáže svým fanouškům na Twitteru fotografie, které by se možná bez existence sociálních sítí nikdy nedostaly na veřejnost. Na té poslední je oděna do bílého župánku a s vlasy, které teprve čeká náročná kadeřnická úprava.

Victoria se stala už před mnoha lety vzorem svým oblékáním a vytříbeným stylingem. Doslova vlasovou revoluci po celém světě rozpoutala svým účesem před několika lety, kdy si nechala prosvětlené vlasy na temeni vystříhat nakrátko a k tomu nosila dlouhou ofinu. Tento trend po ní pak zkopírovalo mnoho žen.

V poslední době se Beckham vrátila opět ke své hnědé barvě a dlouhým vlasům. Protože nepatří mezi nositelky bohaté, husté kštice, nechává si vlasy pravidelně doplňovat umělými prameny. Na fotografii jí vlasy upravuje kadeřnice Tina Outen, s jejíž prací je bývalá Spice Girl očividně spokojená. „Miluju svoje vlasy,“ napsala Victoria ke snímku.

Tušíme, že známá „Poshka“ určitě zase naplánuje nějakou vlasovou změnu. Jestli se chytne tolik jako její pověstný bob, ukáže čas.

Mohlo by vás zajímat

Další články