Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vica Kerekes konečně promluvila: Proč se tak ráda svléká ve filmech?

Vica Kerekes konečně promluvila: Proč se tak ráda svléká ve filmech?
Zdroj: reprofoto: DVTV, archiv
+ Další 4 fotografie
Ve filmech dokáže strhnout všechnu pozornost na sebe, na druhou stranu si ale pečlivě vybírá. Zrzavá dračice Vica Kerekeš (35) jde hrát jenom do filmů, které ji baví a "vzrušují". Kvůli tomu dokázala půl roku zůstat doma. Žádná nabídka ji dlouho nezaujala. A jak to má tahle kráska se svlékáním?

Říká se, že Vica se svlékne v každém filmu, ve kterém hraje. Není tomu ale tak. "Natočila jsem pět filmů v řadě, kde jsem se nesvlékla," řekla v rozhovoru pro DVTV. Teď si prý dává na sexuální scény větší pozor, ale ráda by se vrátila ke svobodnému natáčení, kde ji nic nedrží zpět.

"Když jsem skončila školu, měla jsem obrovské dilema. Jestli mám jít na herectví. Jestli můžu sloužit lidem s tím, že dělám tohle povolání. Nakonec jsem se rozhodla, že budu herečka a vyberu si tuhle svoji cestu. Když jsem skončila, řekla jsem si... Ano, když to budu dělat, tak se vším, co je potřeba. To je duše a je to tělo," říká Vica, která svůj největší vzor vidí ve francouzské herečce Juliette Binoche. Ta říká o svlékání a milostných scénách to samé.

"Tělo a duše jdou ruku v ruce," připomíná Vica. Divákům chce ze sebe dát doslova všechno. Nahota, sex a vášeň do života jejích postav prostě patří, tak proč se držet zpět.

A jak reaguje divoška s maďarskými kořeny na to, že se z ní stal sexsymbol? "Nikdy jsem se na to nepřipravovala." Víc než za sexbombu se považuje za čerta. "Toho hraju v osobním životě," přiznává.

Související články

Další články