Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Ví tohle Agáta? Soukup hnal Žilkovou k psychologovi a rýpal do jejího rozvodu. Ustojí to jejich vztah?

Jaromír Soukup promluvil o rozvodu Žilkové se Stropnickým.
Zdroj: se souhlasem TV Barrandov / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
vztahy

Agáta Hanychová (37) je novou partnerkou Jaromíra Soukupa (53). Modelka se stejně jako šéf TV Barrandov pohybuje ve vodách showbyznysu jako ryba ve vodě. Avšak za Agátou navíc stojí i známá rodina, zejména pak maminka Veronika Žilková (60). A je to právě Soukup, který se směrem k herečce opakovaně vyjadřoval k jejímu bolestivému rozvodu. Tohle o ní i Martinu Stropnickém (65) řekl. Možná je aktuálně na pováženou, zda se k této rodině bude i nyní veřejně vyjadřovat, když už je částečně její součástí. A ví tohle vůbec Agáta?

Mediální magnát Jaromír Soukup je šéfem TV Barrandov, kde je moderátorem téměř všech pořadů. Nemá problém pustit si i pusu na špacír a pravidelně se veřejně vyjadřuje k mediálním kauzám.

Před dvěma měsíci se vyjádřil v pořadu VIP svět Speciál i ke kauze rozvodu Veroniky Žilkové a Martina Stropnického. Co se Martin ujal pozice velvyslance v Izraeli, tak to dle jeho slov k možnému konci vztahu směřovalo, a to z mnoha důvodů.

Tohle nemohlo skončit dobře

"Jeho žena je česká herečka, která má spousty dětí, což jsou složité vztahy. Těžko by se mohlo předpokládat, že se oba seberou a odstěhují se do Izraele a všeho tady nechají. Má tady starou maminku, děti, vnoučata. To mělo blbý začátek a říkalo si to o rozchod, zvlášť když celý bulvár ví, že Stropnický není imunní k ženské kráse," řekl se slovy, že je v tomto směru stejný jako Stropnický.

"Veronika Žilková, ať už z objektivních, nebo subjektivních názorů, se nechtěla přestěhovat do Izraele, tohle nemohlo skončit dobře a neskončilo," popisuje Jaromír rozchod Žilkové, která musela i kvůli své popularitě čelit dalším nepříjemnostem.

"Chci ji vzít v ochranu, ty veřejné rozchody a to ponížení se přidá k tomu psychickému stavu, který zná každý člověk, který se rozešel. Víme, že to není jednoduché, bolest je někdy až nesnesitelná a u Veroniky Žilkové to vypadá, že to vůbec nesnáší dobře. Už je to pár měsíců, ten prvotní šok, snaha vrátit partnera a čas by mělo pominout a ona by se s tím měla postupně vyrovnávat," říká Soukup se slovy, zda by herečka neměla vyhledat odbornou pomoc.

Možná je na čase navštívit psychologa

"Přidává tomu, že to pořád komentuje a začíná to být na pováženou. Strašně zhubla, váží 46 kilo a není schopná se s tím vypořádat. Dokonce se k ní přistěhovala maminka, její děti o ni mají obavy. Vypadá to, že to nedokáže překousnout a možná je na čase, aby navštívila psychologa, aby jí někdo pomohl a neskončilo to blbě. Rozchody jsou těžké a tady to vypadá, že je to těžší než u jiných."

Během dalšího svého pořadu pak zmínil i Agátu Hanychovou. "Na druhou stranu z jejich rodiny to vypadá, že se Agáta Hanychová zklidnila a mámy se zastala pěkně," sdělil ještě pár týdnů před tím, než spolu začali oficiálně randit, což Agáta potvrdila pro deník Blesk. Není však jasné, zda toto rýpání se v rozvodu, Soukupovi v novém vztahu neuškodí.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy