Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ví o tom Jakub? Takové plány má Veronika Žilková s Agátiným dítětem!

Veronika Žilková má o budoucnosti vnoučete jasno.
Zdroj: Facebook, eXtra.cz
+ Dalších 34 fotografií
Agátin prcek není ještě ani na světě a Veronika Žilková už s ním má smělé plány! Zase se jednou rozpovídala o své dceři a opět to stojí za to.

Agáta (31) měla mít románky s fotografem Dereckem Hardem a hercem Jakubem Štáfkem. Prachař to nemohl vydýchat a prý požádal o rozvod a od Agáty se odstěhoval.

Modelka říká, je u nich doma všechno v normálu a nic se neděje. Navíc je od začátku roku těhotná. A na další vnouče se těší i Veronika Žilková. „Kdo naši rodinu zajímá, je ten nový člověk, který by se měl narodit na svatého Václava,“ řekla Blesku.

Dítě by tak mělo přijít na svět 28. září a Žilková se na něj třese. Prý se o Agátu i dítě ráda postará, kdyby ho Jakub a Prachařovic rodina odmítla.

„Vychovala jsem dvě děti z dětského domova,“ vysvětluje. Prý ji vždycky byl velkou oporou Martin Stropnický.

„Je to člověk s velkým srdcem, a tak si myslím, že se mu tam vejde i další vnouče, i když bude opět pokrevně cizí děda. Těšíme se na vnouče, a jestli u Prachařů nebo Batulků nebude vítán, tak u nás vždy vítán bude. Ať se rozvedou, nebo ne, stejně už jsou ty rodiny spojeny poutem společného potomka navždy,“ uzavírá svůj plán.

Agáta už je po krizovém víkendu zpátky ve své kůži a fotí další kampaně.

Související články

Další články