Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vězněná slovenská ranařka Mojsejová: Máme video z její svatby, sledujte ji v době, kdy ještě byla obtloustlá a bohatá!

Nora a Braňo Mojsejovi během svatby v roce 2003, o jedenáct let později je
už všechno úplně jinak.
Zdroj: profimedia.cz

Redakci eXtra.cz se podařilo vypátrat jedenáct let starý videozáznam ze svatby slovenských lidových ex-oligarchů Braňa a Nory Mojsejových. Obě dnes již rozvedené hrdličky nenechaly nic náhodě a vystrojily si honosnou veselku na pozadí mnoha bíle načančaných stolů s pohoštěním, litry drahého alkoholu a mohutné květinové výzdoby. Ke štěstí našich východních bratří Mojsejovi neopomněli veřejně vyvěsit památku na tento svůj velký den na server YouTube.

Braňo a Nora se seznámili v roce 2002 na akci pro jistou slovenskou politickou stranu, kde Braňo vystupoval se svým zpěvem. Navzájem si propadli, vzápětí podali žádost o rozvod se svými tehdejšími partnery a svatba přišla už po čtyřech měsících, dne 1. 2. 2003. Jen den před tím se Nora rozvedla se svým bývalým manželem, Mikulášem Kašaiem, za kterého byla provdaná celých 15 let. Manželství však zůstalo bezdětné.

Pro mnohé bude jistě překvapením tehdejší účes paní Nory. Dnes dlouhovlasá raketa je ve videu za dobře živenou ženu s černými krátkými vlasy. Oba novomanželé se k sobě v záznamu vinou za tónů romantické písně „ľubím ťa… to není iba krásný sen“. Krásný sen Mojesejovců však vzal za své, dnes už spolu kvůli Braňovým úletům s alkoholem a lehkými ženami dávno nejsou a každý prožívá pokračování svého příběhu na úplně jiných místech – Nora ve vazební věznici, kde je držena za údajné daňové úniky, Braňo zůstal po rozvodu v pronajatém apartmánu.

Související články

Další články