Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vezmou jí dítě? Angelina Jolie čelí obvinění z ilegální adopce nejstaršího syna Maddoxe!

Přijde o nejstaršího syna?
+ Dalších 28 fotografií
Angelinu v poslední době opravdu nikdo nešetří! Svět jí asi dost zazlívá odkopnutí manžela Brada Pitta, a tak se na ni sype jedna rána za druhou! Nebo ji možná jen dohání karma! Tentokrát vyšlo najevo, že Angie zfalšovala dokumenty k adopci svého nejstaršího syna Maddoxe! A jeho údajný biologický otec jí poslal drsný vzkaz!

Tohle se trochu nepovedlo! Kambodžský charitativní pracovník Mounh Sarath se nechal slyšet, že je biologickým otcem dnes již patnáctiletého Maddoxe a podle něj má na syna i plné právo. Podle všeho byl donucen změnit jméno v rodném listu chlapce.

Angelinin agent, který vyřizuje adopce, byl nedávno odsouzen k osmnácti měsícům odnětí svobody za to, že údajně poměrně často falšoval data a místa narození dětí, aby se rychleji dostali do amerických rodin. Vypadá to, že podobně to bylo i s Maddoxem!

Angelina sice tvrdí, že o ničem nic neví a nikdy by neobešla zákon, přesto jí Maddoxův otec poslal drsný vzkaz! „Byl bych rád, kdyby se do Kambodži už nevracela!“ nechal se slyšel pro The Sun.

Nejstaršího syna adoptovala v roce 2003 jako prvního ze svých šesti dětí. V té době byla vdaná za Billyho Boba Thortona. Od té doby Kambodžu pravidelně navštěvuje se svými dětmi. A nejen s nimi. Teď to ale vypadá, že se tam nějakou dobu raději nepodívá. Tak vám tedy nevíme, zdá se, že miss Jolie má tak trochu problémy s papírováním.

Mohlo by vás zajímat

Další články