Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vezměte nohy na ramena: Obrovské krysy velikosti koček děsí obyvatelstvo Velké Británie a jed na ně nezabírá!

Tak tohleto bychom nechtěli potkat doma.
Zdroj: profimedia.cz

Tak do Velké Británie už nepojedeme. Ve městech se totiž rozšířily obrovské krysy, které narůstají do velikosti až 60 cm. Hlodavci jsou navíc imunní vůči krysímu jedu, takže je pochopitelné, že se anglické obyvatelstvo děsí toho, co bude dál. Nárůst obrovských krys zaznamenali hlavně v Londýně, Liverpoolu a Birminghamu.

Jediní, kdo si tuhle situaci pochvalují, jsou experti na hubení škůdců. Jejich zakázky na hubení krys vzrostly zhruba o 15 procent oproti minulému roku. Podle nich nárůst krysích mutantů způsobilo kromě chladna a vlhka také jídlo, které lidé vyhazují. „Krysy jsou dvakrát větší než kdysi. Problém je v tom, že jsou více krmeny než tehdy. Živí se zbytky nezdravého jídla, které vyhodíme,“ řekl Daily Mail expert na hubení škůdců.

Krysy si zvykly na to, že ve městech je stále co jíst, takže se do nich stěhují z farem a venkova. Problém je, že staré jedy, které fungují na bázi ředění krve, už nezabírají. Nyní experti na škůdce vyzývají vládu a EU, aby schválila silnější „jed třetí generace“, který by obrovská krysí monstra zabil.

Související články

Další články