Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězdy filmu Vykoupení z věznice Shawshank po 24 letech: Hlavní představitelé snad nestárnou!

Jak dnes vypadají?
+ Další 4 fotografie
Letos už to bude 24 let od premiéry dramatu Vykoupení z věznice Shawshank. Zajímá vás, jak dnes vypadají jeho hlavní hvězdy? Tak to jste potom na správné adrese!

Jaký je nejlepší film všech dob? Uživatelé serveru ČSFD, stejně jako zahraniční IMDb mají jasno – Vykoupení z věznice Shawshank. Snímek o lidském utrpení, nespravedlnosti, touze po svobodě a síle lidské naděje zaujal v roce 1995 i oscarovou porotu a vysloužil si nominace v sedmi kategoriích, které pohříchu neproměnil. Nic to nemění na tom, že dílo režiséra Franka Darabonta patří skutečně ke hřebům světové kinematografie.

Hlavní role zde sehrála dvojice Morgan Freeman a Tim Robbins, a pokud vás zajímá, jak dneska vypadají, stačí si otevřít naši fotogalerii!

Zatímco Freeman je kromě šedého zbarvení vlasů a vousů vlastně pořád stejný (za což možná vděčí zelenému všeléku), Robbinse by někteří po tolika letech možná měli problém poznat.

A je fajn vidět jednu z nejoblíbenějších dvojek filmové historie opět pohromadě!

Mohlo by vás zajímat

Další články