Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Chce se vyrovnat královně: Čtvrté dítě vévodkyně Kate to zajistí!

Kate je prý počtvrté těhotná.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 50 fotografií
Zpráva o tom, že by měla být Kate Middleton (36) pouhé tři měsíce od posledního porodu opět těhotná, šokovala nejenom příznivce královské rodiny. Proč by na další miminko s princem Williamem (36) tolik spěchali? Přišli jsme tomu na kloub!

Co žene Kate Middleton k tomu, aby rodila děti jako na běžícím páse? Přece touha vyrovnat se královně Alžbětě (92)!

Tajné zdroje z Kensingtonského paláce jsou přesvědčeny o tom, že tři měsíce po porodu prince Louise vévodkyně z Cambridge skutečně čeká už čtvrtého potomka. Řada jiných to sice vyvrací, ale pokud mají práskači z okolí šlechtické rodinky pravdu, je navýsost jasné, proč to Kate tak brzy dopustila.

Královna Alžběta je totiž rovněž matkou čtyř potomků. Kromě prince Charlese (69), tatínka Williama a Harryho (33), má ještě syny Edwarda, hraběte z Wessexu, Andrewa, vévodu z Yorku a dceru Anne Mountbatten-Windsor.

Na Kate je už od počátku jejího úřadování v královské rodině patrné, že chce s královnou držet krok a zajistit si tak výsadní postavení. A právě přes potomstvo toho může lehce dosáhnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články