Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vévodkyně potěšila lehké ženy: Meghan Markle jim napsala vzkazy na banány

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 26 fotografií
je fúrie pryč?
Zdá se, že Meghan Markle (37) nebude až tak špatná, jak se říká. S princem Harrym v pátek navštívila město Bristol, kde se společně podívali do nadace podporující malé děti a do místního divadla. Mimo to však zamířili i do Nadace One25, která pomáhá ženám, které se živí prostitucí. Právě pro tyto ženy se Meghan rozhodla udělat krásné gesto.

Že by bylo vše nakonec jinak? O Meghan Markle se proslýchá, především z řad bývalého personálu královské rodiny, že je pěkná potvora s přehnanými požadavky. Nyní to však vypadá, že má vévodkyně srdce ze zlata. Ženám, které se živí vlastním tělem, poslala velmi milé vzkazy napsané na banánech.

Nadace One25 pomáhá ženám v sexuálním průmyslu, aby mohly zlepšit svůj život, zbavit se závislostí, dostat se z chudoby a vyhýbat se násilí. Během rozhovoru se zaměstnanci této nadace se Meghan a princ Harry dozvěděli, že prostitutkám tito lidé posílají balíčky s jídlem, láhve teplé vody a deky. V tu chvíli dostala vévodkyně zajímavý nápad.

Meghan se nechala inspirovat už zaběhnutým projektem. „Viděla jsem projekt jedné ženy v Americe v rámci programu pro školní obědy. Ta žena napsala na každý banán vzkaz, aby se děti cítily silnější. Je to úžasný nápad a nádherné gesto,“ sdělila Meghan. Ta ženám na banány napsala poselství, která je mají ujišťovat v tom, že jsou krásné, statečné, silné a především milované.

Související články

Další články