Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vévodkyně Meghan slaví 38: Stihla se vdát, porodit a rozčílit polovinu královské rodiny

+ Dalších 15 fotografií
Všechno nejlepší
Šťastná maminka Meghan Markle (38) dnes slaví narozeniny. Kdo už zas tak šťastný není, je údajně asi tak polovina královské rodiny. Za tu dobu, co je vévodkyně ze Sussexu její členkou, si znepřátelila velké množství lidí. Mluví se především o Kate Middleton (37), napjaté vztahy má prý i s královnou Alžbětou II. (93). Američanka toho za rok a něco stihla na šlechtickém dvoře napáchat vskutku mnoho, pojďme se na to podívat.

Padá hvězda, něco si přej. Řeč je o té filmové, která ještě před nedávnem patřila Meghan Markle (38). Kvůli sňatku s princem Harrym (34) se musela původně americká herečka filmování vzdát. Na druhou stranu už podruhé slaví narozeniny jako vévodkyně ze Sussexu a to také není úplně k zahození.

Narodila se 4. srpna 1981 v Los Angeles, takže herectví jí bylo vlastně souzeno. Po několika bezvýznamných štěcích přišly i role v populárnějších seriálech, to už se ale psal červen 2016 a Meghan se seznámila s Harrym. Byla to láska na první pohled a nepochybně pevná jako trám, protože už 19. května 2018 se vzali a Meghan se stala členkou královské rodiny.

Všechno se zdálo být zalité sluncem, ale první maléry na sebe nenechaly dlouho čekat. Svéhlavé Američance se vcelku pravidelně dařilo porušovat královský protokol, a i když skoro pokaždé nedopatřením, Alžbětě přibylo na čele několik vrásek. Pár měsíců uplynulo jako voda a Meghan se dostala do další šlamastyky, jež trvá dodnes. Rozkmotřila se totiž s Kate Middleton (37) a s Harrym se tak museli poroučet z Kensingtonského paláce. Svým chováním údajně na nějakou dobu zasela svár i mezi svého muže a jeho bratra prince Williama (37).

Největší zvrat v životě vévodkyně ze Sussexu ale nastal teprve před třemi měsíci. 6. května porodila syna Archieho a od tohoto kouzelného okamžiku se vžívá do nové role matky. Pravda, zatím jí to příliš nejde, ale za asistence zkušených chův se snad nakonec stane dobrou maminkou.

Tento týden Meghan prozradila, že během těhotenství připravovala charitativní projekt pro značku Smart Works, pro niž navrhla kolekci oblečení. Snaha se cení, ale bude to stačit na odpárání nálepky černé ovce rodiny? Meghan v tuto chvíli může děkovat královskému protokolu, podle kterého jí musejí všichni důležití členové popřát.

Mohlo by vás zajímat

Další články