Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vévodkyně Meghan přistižena při činu: Lhala u soudu!

Meghan Markle: Vévodkyně lhala u soudu!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
královská rodina

Manželka prince Harryho (37), vévodkyně Meghan Markle (40), má problém. Dopustila se totiž křivé výpovědi u soudu, když lhala o tom, že nikomu neprozrazuje detaily ze svého intimního života. Přitom autorům své biografie citlivé informace poskytla. Informoval o tom britský server Daily Mail.

Meghan Markle má zaděláno na další skandál. Manželka britského prince Harryho se totiž podle všeho dopustila křivé výpovědi před soudem. Uvedla totiž, že nikomu neprozrazuje osobní a citlivé detaily ze svého soukromého života. Jak se však ukázalo, nebyla to pravda, uvádí Daily Mail. Detailní informace Meghan sdělovala autorům své biografie. Podle vévodkyně za tím stojí jednoduchý důvod - zapomněla na to.

Soudní líčení se týká žaloby, kterou Meghan podala na britský bulvární list Daiy Mail. Vévodkyně uvedla, že osobní informace neřekla ani autorům knihy Finding Freedom - tedy její osobní biografie. Zároveň obvinila komunikační tým Buckinghamského paláce, že na ni novinářům donášel. Jenže záznamy elektronické komunikace bývalého šéfa komunikace Jasona Knaufa samotnou Meghan usvědčují ze lži. Podle těchto záznamů to totiž byla naopak ona, kdo autorům knihy poskytla mnoho citlivých detailů ze svého života.

Pomoci dostat ven "naši pravdu"

Mělo jít například o společné instrukce ze strany Harryho a Meghan Knaufovi, které informace má předat autorům biografie a které ne. „Rozhodně pak musíme být pak schopni říci, že s tou knihou nemáme nic co do činění. Stejně tak jim ale musíme poskytnout správný kontext a podklady, které jim pomohou dostat ven naši pravdu. Tu pravdu potřebujeme a určitě ji oceníme, hlavně ty věci kolem Meghan a svatby,“ píše v uniklém mailu Harry.

Při dotazu soudu, proč Meghan tuto důležitou věc zatajila, odvětila jen to, že na udáost jednoduše zapomněla. „Kniha byla projednána přímo s vévodkyní několikrát osobně a e-mailem. Vévoda a vévodkyně písemně schválili konkrétní spolupráci v prosinci 2018,“ uvedl nakonec soud. „Ano, pan Knauf opravdu poskytl nějaké informace autorům té knihy a učinil tak s mým vědomím,“ uvedla nakonec pod tíhou důkazů Meghan.

Související články

Další články