Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vévodkyně Meghan pod palbou: Jsi lhářka a dítě máš od náhradní matky, útočí na ni

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 46 fotografií
Konspirační teorie
Spekulace o podvodu století jsou zpátky. Vévodkyně Meghan (37) si s princem Harrym (34) užívá prvního syna Archieho, někteří lidé ale pořád nemají klid. Mluví se o tom, že si novopečená maminka měla celých devět měsíců vycpávat bříško. A dělá to prý i teď, aby nevzbudila podezření. Děťátko pak měla odnosit náhradní matka!

Řadě lidí leží Meghan Markle (37) v žaludku natolik, že se nezdráhají vymýšlet šílené teorie o jejím těhotenství a porodu. Prý obelhala celý svět, bříško si vycpávala, až jí malého Archieho přivedla na svět náhradní matka!

Podobné spekulace se z různých míst rojily už před několika týdny. A po dvou týdnech od porodu jsou zase tady. Tentokrát prý nesedí ještě víc věcí než předtím.

„Porod byl na tajném místě, nevíme o týmu doktorů. Oznámení o tom, že Meghan rodí, přišlo až několik hodin po skutečném porodu. Co to na nás hrají?“ ptá se jeden z uživatelů Twitteru.

„Budeš si neustále vycpávat bříško, Meggy, když je teď miminko na světě – samozřejmě od náhradní matky? Jak se jí daří? Měla bys ukázat rodný list,“ dodává jedovatě další.

Podle zlých jazyků nesedí ani samotné oznámení u Buckinghamského paláce. U vévodkyně ze Sussexu totiž chyběly podpisy přítomných doktorů. Její švagrová Kate Middleton (37) je tam přitom měla u všech tří porodů.

Zatímco příznivci královské rodiny zuří, samotní Harry s Meghan se takovými vykonstruovanými obviněními zřejmě ani zabývat nebudou. Mají přece jen lepší věci na práci, a sice užívat si první dny s malým Archiem.

Související články

Další články