Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Vévodkyně má na prince obrovský vliv: Meghan prý udělala z Harryho mrzouta

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
změna v chování
Když si princ Harry (34) bral Meghan Markle (37), nikdo netušil, jak moc bude nová vévodkyně ovlivňovat životy členů královské rodiny a jejího služebnictva. Zatímco personál od Meghan utíká jako o závod a vévodkyně Kate (37) ji nemůže vystát, Harry se údajně mění a stává se z něj druhá Meghan.

Královský reportér Duncan Larcombe otevřeně řekl, co si myslí o změně v Harryho chování. Duncan zná Harryho dlouhá léta, a tak ví, jaký byl, než si vzal Meghan Markle. Nyní se prý z jindy usměvavého muže, který se vůči jiným lidem nikdy nechoval povýšeně, stal odměřený mrzout.

Podle Duncana se Harry začal chovat odměřeně a přísně k personálu, mnohem více hlídá své chování a také špatně vychází s lidmi, se kterými měl dříve dobré vztahy. „Vždy to byl normální chlap, na jeho chování nebylo znát, že pochází z královské rodiny. Nikdy si na nic nehrál a nedělal ze sebe to, co není. Teď už bohužel ano,“ vypověděl Larcombe, který dodal, že největší změnu vidí v Harryho chování vůči personálu. Se svými služebníky si prý vždy přátelsky povídal, nyní se od nich ale distancuje a hovoří s nimi jen pracovně.

Těhotná Meghan má zřejmě na prince Harryho velký vliv. Od vévodkyně už utekl personál, který nezvládal její přehnané požadavky, a zdá se, že Harry půjde v manželčiných stopách.

Související články

Další články