Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vévodkyně Kate se pochlubila fotkami svého princátka: Louis roste jako z vody

Zdroj: IG: @kensingtonroyal
+ Dalších 11 fotografií
rozkošné fotky
Fotky dětí rozněžní snad každou duši. Princ Willam (38) a vévodkyně Kate Middleton (38) sdíleli snímky rozkošného syna prince Louise z jeho dubnové oslavy narozenin. Chlapečkovi jsou teprve dva roky, ale svou roztomilostí dokáže odzbrojit nejednu ženu. A je na něj radost pohledět i s umazanou tváří!

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se pyšní třemi krásnými dětmi, sedmiletým princem Georgem, pětiletou princeznou Charlotte a dvouletým princem Louisem Všichni tři jsou, jak se říká, k sežrání, ale princ Louis bude v dospívání svým kukučem jistě lámat dívčí srdce.

Duhové malování

Vévodkyně Kate Middleton na princově oslavě druhých narozenin vzala do ruky foťák, což činí velmi často, je proslulá tím, že je velmi dobrou fotografkou svých dětí. Mohla by se tím klidně živit. Svého syna, kterého má s princem Williamem, zachytila v rozkošných pózách a s kouzelným úsměvem. Princ Louis má ruce zapatlané od barev a už jen to je důvod k úsměvu.

Podívejte se na kouzelné snímky, které vás jednoznačně dostanou do kolen. Vévodkyně Kate navíc zavtipkovala a přidala i porovnání Instagram vs. realita.

Související články

Další články