Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vévodkyně Kate s rodinou odchází z paláce: Může za to královna Alžběta

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Královská rodina

Kate Middleton (39) prý spolu s manželem Williamem (39) plánuje stěhování pryč z Kensingtonského paláce. Oba by tak byli blíže královně Alžbětě II. (95), která se po smrti manžela usídlila ve Windsoru. Manželé by to navíc neměli daleko ani k rodině vévodkyně Kate. O zprávě informoval britský web The Sun.

Blíže královně

Jak uvedl britský deník The Sun, princ William (39) s manželkou Kate Middleton (39) prý zvažují stěhování. Pár se má přestěhovat blíže královně. Oba manželé spolu aktuálně žijí v Kensingtonském paláci, zvažovat však mají stěhování do pevnosti Belvedere, která je jen kousek od hradu Windsor. Tam se britská královna Alžběta II. (95) rozhodla po smrti svého manžela prince Philipa (†99) usídlit.

Stěhování monarchů

Právě proto, že má vnuk William ke královně nesmírně blízko, mohl by jí spolu s manželkou pomoci jak s jejími povinnostmi, tak některé z nich dokonce i převzít. Děti páru docházejí do výchovných zařízení v Londýně, život na venkově by pro ně byl ale vítanou změnou, která by jim přinesla klidnější dětství.

Teď to totiž Kate s Williamem nemají ke královně zrovna nejblíž, nemohou ji tedy navštěvovat tak často, jak by si přáli. Kromě toho by to díky stěhování rázem měli blíž, než by kamenem dohodil, i k celé rodině vévodkyně Kate. Zda se tedy manželé rozhodnou pomoci královně během jejího smutku s jejími povinnostmi, to teprve uvidíme. Nedaleko Windsoru mimochodem pobývá také princ Edward nebo princ Andrew.

Související články

Další články