Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vévodkyně Kate, princ William a jejich vánoční přání: Má skrytý význam

Královská rodina.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Královská rodina

Pro letošní vánoční přání vybrali princ William (39) a vévodkyně Kate (39) opravdu krásnou fotografii. Na snímku, který byl pořízen během jejich letošní dovolené v Jordánsku, je zachycena celá jejich pětičlenná rodina. Snímek umístili na sociální sítě.

Netradiční fotka

Není žádným překvapením, že rodiče William a Kate Middleton se svými třemi dětmi jsou jako vždy perfektně sladěni do posledního detailu. Kdo by čekal tradiční vánoční barvy a teplé svetry, které obvykle dominují jejich rodinným fotkám na venkovském sídle v Norfolku, byl by na omylu. Outfity celé rodiny byly laděné do khaki a modré barvy, navíc působily uvolněně stejně jako celá atmosféra jejich netradičního svátečního příspěvku na Instagramu.

Lidé fotku královské rodinky ihned zasypali srdíčky a podivovali se nad tím, jak Louis (3), Charlotte (6) a George (8) rostou jako z vody a jak jim to sluší.

Oblíbená destinace

Jordánsko má pro Kate zvláštní význam, v zemi totiž strávila část dětství, protože její otec v Ammánu pracoval pro britské aerolinky. „Miluje to tady. A je naštvaná, že jsem tady bez ní,“ uvedl princ na návštěvě země v roce 2018. Kate tehdy byla krátce po porodu dnes tříletého Louise.


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy