Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vévodkyně Kate předvedla těhotenské bříško: Třetí princátko porodí už za pár týdnů

Do královského porodu zbývají tři měsíce.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 47 fotografií
Třetí těhotenství Kate Middleton (36) neskutečně sluší. Jeho počátky sice provázely komplikace a vévodkyně z Cambridge bojovala se silnými nevolnostmi, ale ty už naštěstí odezněly a Kate si může očekávání dalšího potomka naplno užívat.

Celá Británie je jako u vytržení. Kromě květnové královské svatby se zraky země upírají také na duben, kdy by měla Kate Middleton přivést na svět už třetího potomka. Dalšího přírůstku do rodiny se nemůže dočkat jak sama maminka, tak pyšný tatínek princ William (36).

Kvůli silným nevolnostem na začátku těhotenství musela Kate na čas zmizet z veřejnosti. Potíže už ale ustaly a usměvavá vévodkyně je zpět. Věnuje se zejména návštěvám nemocnic a organizacím, které se zaměřují na pomoc matkám s dětmi.

Těhotenské bříško už je hodně vidět, vždyť Kate bude rodit už za pár týdnů. Konkrétně jí do termínu zbývají tři měsíce, jež jistě utečou jako voda. Ostrovní království také spekuluje o pohlaví miminka. Všichni se kloní spíš k další holčičce, protože Kate v poslední době nedá dopustit na růžovou a červenou barvu. Tentokrát si ale vyšla v modré, tak uvidíme.

Související články

Další články