Říkalo se jí Katie-Waitie, tedy Kačka-Čekačka, protože britský tisk se jí smál, že ji princ William (31) nechce dlouho požádat o ruku. Ale Katie-Waitie rozhodně nevysedávala doma a nečekala, kdy jí William navleče na ruku modrý prsten po Lady Dianě.

Naopak. Se svou sestrou Philippou tvořila Kate Middleton (31) doslova pařící tandem. Vymetala kdejaký večírek a často se stávalo, že ji fotografové nachytali ve velmi veselé náladě, protože oběma sestrám nebyl nikdy alkohol cizí. Ne že by se zpíjely pod obraz, jen se prostě rády bavily, stejně tak jako jiné mladé dívky.

Dnes působí tyto fotky skoro až neuvěřitelně. Proč? Protože Kate se stala vévodkyní z Cambridge a navíc matkou budoucího krále, prince George. Díky sňatku s Williamem musela přestat divočit a už nechodí do barů, ale navštěvuje bankety. Kate s drinkem v ruce už prostě neuvidíte. Neexistuje snad jediná fotka, kde by Kate po sňatku měla v ruce alkohol nebo nebyla po boku svého manžela, oblečená jako nejvlivnější módní ikona současnosti.

To je daň, kterou zaplatíte za královský titul. Ale na druhou stranu je teď Kate asi nejšťastnější v životě. Dostala vše, po čem kdy toužila, a hlavně se jí jako jedné z mála splnila vysněná pohádka o prosté dívce, kterou si vezme za ženu skutečný princ.